8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm