11198. 405. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf