Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2509502
17428
406
Tornai József: A kiüzetés modern formái. Esszék. Bp., 1998, Korona Kiadó, 272 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
2509371
17429
406
Száz szerelmes szonett. Vál.: Dáné Tibor. Kolozsvár, 1984, Dacia, 214+2 p. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
2509418
17430
406
2512952
17431
406
Pintér Ödön: A " Heten Theba ellen " és a " Phoinikai nők ". A szerző által dedikált! Bp., 1907, Stephaneum Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2511318
17432
406
Herczeg Ferenc: A nap fia. Aláírt! Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói. sérült, elvált papírkötésben. 2367575
17433
406
2513232
17434
406
Szőke Miklós Árpád: Szíriusz gyermekei. A dogonok teremtéstörténetéről. Pécs, (1999), Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2013901
17435
406
Magyar Minerva. A magyarországi múzeumok és könyvtárak czímkönyve. I.. évf. Bp., 1900. Athenaeum. Egászvászon kötésben. Ritka! 2512947
17436
406
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1928. Dick Manó. Korabeli félvászon kötésben.
2511190
17437
406
Horatius összes művei Bede Anna fordításában.Dedikált! Bp., 1989. Európa könyvkiadó. Kartonált kötés papír védőborítóval 2508851
17438
406
Leopold Gyula (szerk.): Ujság katalógus. 10 éves fennállása alkalmából kiadja az általános tudósító hirdetési osztálya. Bp., 1907. Globus. Kiadói, kopott egészvászon kötésben 2508089
17439
406
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF