Farkasinszky Tibor: III. Béla király "rejtett" közlései pénzein az ősi magyar istenségről, népről, hazáról, dinasztiáról. Miskolc, 2005, Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Donászy Ferenc: A vitéz Noszticz bátorságpróbája és egyéb elbeszélések. Számos képpel. Bp., 1913., Athenaeum, 85+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Schulthess, F.: Dictionnaire Suédois-Francais. Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söner. 402 p. Francia és svéd nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Gombocz Zoltán (1877-1935) nyelvtudós, az MTA tagjának névbejegyzésével, dátumozva (1904).
Endrei Walter: A parasztkalendárium. A szerző, Endrei Walter (1921-2000) által dedikált. Bp., 1983, Magyar M. Iparművészeti Főiskola, 42+1 p.+1 melléklet. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.