P. Szathmáry Károly: Samil. I-II. köt. [Egybekötve.]Pest, 1855, Müller Gyula, 1 (címkép) t. +4+206+2+3-16 p.; 1 (címkép) t. + 2+1-2;17-221+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a II. kötet pár lapja (3-16) az első kötet végére van kötve, de egyébként hiánytalan! Ritka!
Harminc év. 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták: a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Szerk.: Gara József. Bp., [1907], Wodianer F. és Fiai. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.