Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Illés Endre: Írók, színészek, dilettánsok. Dedikált! Bp., 1968. Magvető. Kiadói vászonkötésben
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF
Hegedűs Géza: Bálványrombolók. Dedikált ismeretlen író társának Micuka? címzéssel 944 történelmi tavaszán Bp., 1944. Anonymus. Kiadói egészvászon kötésben
17537.

Hegedűs Géza: Bálványrombolók. Dedikált ismeretlen író társának Micuka? címzéssel "944 történelmi tavaszán " Bp., 1944. Anonymus. Kiadói egészvászon kötésben

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Javított gerincű, borítójú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, egy-két lap szélén kis sérüléssel, kis hiánnyal, pár lapon ceruzás jegyzettel.
17538.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kassák Lajos: Szerelem, szerelem. Kassák Lajos rajzaival és verseivel. Bp., 1962, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17539.

Rufpreis:
1 800 HUF
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, Zsigray Julianna aláírásával, kopottas állapotban.
17540.

Rufpreis:
2 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. A hátrahagyott kéziratokból bővített emlék kiadás. Eötvös József fényképével. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.
17541.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bruno Brehm: Szelíd erőszak Bp., é.n. Pantheon. Kiadói papírkötésben
17542.

Rufpreis:
1 200 HUF
A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Magyar, francia, német és angol nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, sérült címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
17543.

Rufpreis:
1 800 HUF
Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17544.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Színes térképekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva. 2 db térképmelléklettel (Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm + Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm). Kiadói papírkötés.
17545.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. kötet. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopással
17546.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,[1947],Stephaneum-ny., 492 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.    A szerző, Tornyai János (1897-1956) által dedikált példány.
17547.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF