17560.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Barabás Gyula: Vihar Erdélyben. Regény. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.