17466.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Donászy Ferenc: A vitéz Noszticz bátorságpróbája és egyéb elbeszélések. Számos képpel. Bp., 1913., Athenaeum, 85+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.