17467.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Emilio Salgari: A kalózbáró diadala. Ford.: Félegyházi Endre. Bp.,én.,Palladis. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.