17549.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Kenedi Géza dr.: A pénz, Krőzustól Rockefellerig. Századok Legendái. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, gerincnél kopott, szakadt, egyébként jó állapotban.