17458.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Két emlékirat. Az 1849. évi cári intervencióról. (I. Vajansky-Scserbátov: Paszkievics Magyarországon. Ford. Sziklay László. II. Fatjiev, A.: Egy orosz katona elbeszélése... Ford. Zsatkovics Kálmán. Bev. tan. és jegyz. Trócsányi Zoltán.) Bp. (1948.) M. Külügyi Társ. Kiadói sérült félvászon kötésben