17422.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Marczell Mihály: A felnőttek lélekrajza. A bontakozó élet V. Bp., 1934., "Élet". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.