17045.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Receptkönyv üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István, Sipos László, Surnowkszky Leó, Nagy László, Seemann Gizella. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 284+2 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban.