Kiss Erika-Lendvai Antal-Pinke Miklós: Lépten-nyomon a régi Fehérváron. Városismertető képeskönyv Székesfehérvár polgárainak és a város vendégeinek. Székesfehérvár, 1995., Regia Rex Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
1907 A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára. Szerk.: Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1907., Pesti Könyvnyomda Rt., 3 sztl. lev.+III-IV+1541 p. +21 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, a tábláknál laza kötéssel, az elejéről 5 kijáró és szakadozott lappal (közte címlap.)
1944 Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatójával. XII. évf. 1944. Szerk.: Újhelyi-Henckel Lajos, Vaszy György, Medricky Andor, Király Elemér. Bp.,1944,Magyar Hirdető, 763 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, a borító részben elvált a gerinctől, térkép-nélkül. +
1947 Az utca rendje. XV. évf. 1947. Összeáll.: Haraszthy Vince. Bp., 1944., Szikra-ny., 364+IV p. Kiadói papírkötés, gyűrött lapélekkel, térkép-nélkül.
Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr. Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, Röttig-Romwalter-ny., XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói, sérült gerincű félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, sérül a gerince sérült, hiányos, de belül alapvetően jó állapotban.
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és kötéssel, helyenként kissé foltos.