Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Unseco Világörökség. Világunk kulturális és természeti kincsei. Bp.,2006,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
Józsa László: "Isten hajléka az emberek között" A kunszentmártoni római katolikus nagytemplom. Szeged, 2009., Juhász Nyomda. Képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Oláh Tamás: Zemplén Levéltára. Sátoraljaújhely, 2008., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. + Országos Műemléki Felügyelőség. Tolna megye műemlékjegyzéke. Budapest, 1966., ÉM Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés. + Szerk.: Gaál Attila. Áll a régi ház még. Babits Mihály szülőháza. Szekszárd, 1974., szekszárdi Balogh Ádám Múzeum. + Békési élet. Közművelődési és tudományos folyóirat. 1977/3 Kner. Kiadói papírkötés. + Szabadfalvi József és Viga Gyula: Múzeumok és kiállítóhelyek Borsodban. Miskolc, 1979., Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Múzeum Igazgatósága. Kiadói papírkötésben.
Az MTESZ Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete tevékenysége 1949-1985. Szerk.: Dr. Horváth Béla. Miskolc, 1987, kn. Megjelent 2000 példányban. Számozott példány 200/066. Kiadói festett műbőr-kötés, jó állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Feleségemmel a fekete földrészen. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Széchenyi Zsigmondné felvételeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborító.
Mátyás király Miskolcnak adományozott kiváltságlevelei. Szerk.: Csorba Csaba. A latin szöveget közreadja a magyar ford. készítette: Tóth Péter. Oklevéltár. Miskolc, 1988, Hunyadi Mátyás Általános Iskola-Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Levéltár, 17 p.+3 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.