Benkő Sámuel: Miskolc. Város történeti -orvosi helyrajza. 1782. Sajtó alá rendezte és a tanulmányt írta: Szabadfalvi József. Borsodi Kismonográfiák 2. Miskolc, 1976, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott állapotban, kijáró lapokkal. Megjelent 2000 példányban.
Dr. Bencsik János - Keszei László (szerk.): Tokaj és Hegyalja XI. B-A-Z. Megyei Honismereti Bizottság, a Kazinczy Múzeum (Sátoraljaújhely), a Tokaj Múzeum baráti körének, a Tokaji Városvédők És Szépítők Egyesületének kiadványa. Tokaj, 1994, Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötésben, borítón kisebb szakadások, kopások de egyébként jó állapotban.