vegyes grafika és ex libris tétel, össz. 4 db: Stettner Béla (1928-1984): Stettner könyve, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7×5,5 cm + Istokovits Kálmán (1898-1990): Ex libris, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×5,5 cm + Jelzés nélkül: Stuttgart, Johanniskirche. Rézkarc, papír, 6,5x4,5 cm + Székely Árpád: Kerítés. Rézkarc, papír, későbbi levonat. 16x12 cm
11 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Menyhárt József, Kékesi László, stb.) / 11 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Perei Zoltán, Feri Antal, Andruskó Károly, Meskó Anna, Póka György, stb.) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Kékesi László, Menyhárt József, Fery Antal, Hermann Huffert) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10 db különféle technikájú jelzett magyar ex libris (Kósa Bálint, Kékesi László, Andruskó Károly, Kósa Bálint) / 10 Hungarianex libris bookplates. Different technique
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Várkonyi Károly, Szilágyi Imre, Kopasz Márta, Csutak Levente) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique