Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2461188
10288
406
14000
Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm
2285649
10289
406
2470069
10290
406
7500
Selényi Károly István (1953-): "M" lény, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA L/XXIX. és 20/8 számozással. 47,5×39 cm
2507605
10291
406
Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Csendélet körtékkel és almákkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 32,5×48 cm
2474649
10292
406
Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, 25×35 cm
2507047
10293
406
Somlai Vilma (1938-2007): Virágos domb. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, lap tetején apró szakadással, 30×35 cm 2507054
10294
406
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége és a művész pecsétjével, lap tetején apró szakadással, 30×35 cm 2473846
10295
406
2200
Somlai Vilma (1938-2007): E.J. emlékére, 1983. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, lap széle foltos, paszpartuban, 20×20 cm
2506118
10296
406
Somogyi János (Angyalföldi) (1928-2010): Estefelé. Olaj, farost, jelzett. Kopott fa keretben. 21×45 cm 2494400
10297
406
38000
Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm
2483426
10298
406
24000
Stefanovits Péter (1947-): Nevelési tanácsok, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/V. számozással. Lap szélén apró foltokkal. 59x84 cm
2473219
10299
406
Louis Stuijfzand (?-): Járókelő 4. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán, paszpartuban, 18×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF