Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2486418
10084
406
Farkas Rozália (?-?): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 14,5×20,5 cm 2486407
10085
406
Farkas Sarolta (1948-): Portré. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 70×50 cm
2473989
10086
406
28000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x28,5 cm Minimális beszakadás a hordozó szélén. 2505692
10087
406
26000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 39,5×27,5 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artist's proof, 39,5×27,5 cm.
2495426
10088
406
G. Szántó András (?-2002): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm
2497245
10089
406
G. Szántó András (?-2002): Kriszti. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 46x36 cm 2497372
10090
406
G. Szántó András (?-2002): Szigligeti tavasz. Olaj, farost, jelzett. 45x60 cm 2497241
10091
406
G. Szántó András (?-2002): A boldogság kék madara. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán pecséttel. Fa keretben. 34x40 cm 2505627
10092
406
Gaál Imre Péter (1921-2013): Erdő. Olaj, farost, jelzett, 58x68 cm
2505628
10093
406
Gaál Imre Péter (1921-2013): Rét. Olaj, farost, jelzés nélkül, 78x55 cm
2507105
10094
406
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1957): Királyfi, lovon. Linó, papír, jelzett 22x24 cm 2480372
10095
406
8500
Gallé Tibor (1896-1944): Blagow, 1918 (I. világháború). Akvarell, papír, jelzett és datált (Gallé Tibor 1918), üvegezett fa keretben, 19,5×13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF