10083. 406. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Farkas József (?-): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×18 cm