10269. 406. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 49×37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf