Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506169
10024
406
Bányász Béla (1927-2005): Csendélet köcsöggel, 1978. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 32x59 cm 2483066
10025
406
30000
Baranyai (b) András (?-): "Athletics". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), üvegezett fa keretben, 40×30 cm
2285703
10026
406
Bata Erzsébet (?-): Romfal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60,5×69,5 cm 2508477
10027
406
Béjot, Eugene (1867-1931). Boulevard du Midi (Boulevard de la Croisette), Cannes, 1893. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 23x32 cm 2468803
10028
406
32000
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm / Oil on canvas, signed, framed. 2506608
10029
406
Benczúr Elza (Ürmössy Jenőné)(1874-1961) Benczúr Gyula festőművész lánya által rajzolt képeslap. Akvarell, papír. Folttal
2434249
10030
406
5500
Bényi László (1909-2004): Táj. Olaj, karton, jelezve balra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 38x49 cm 2434265
10031
406
2493993
10032
406
14000
Biczó András (1888-1957): Lovaskocsis társaság, 1929. Akvarell, papír, jelzett, feltekerve, lap szélén ragasztószalaggal, 50x82 cm
2476309
10033
406
Bojtor Károly (1933-1999): Alkony a Dunánál. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 60×70 cm 2470040
10034
406
9500
Bokor Miklós (1927-2019): Délfrancia táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29,5×38,5 cm
2483053
10035
406
30000
Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF