Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 375
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2483014
10036
406
Borsos Miklós (1906-1990): Várakozás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (87/100). Kissé foltos. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 19x29 cm. 2508011
10037
406
Borsos Miklós (1906-1990): Ló és lovas. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Sérült (törésnyomokkal). Üvegezett, kopott fa keretben, 19x29 cm
2509834
10038
406
Bozsik István (1941-2006): Szürreális alakok (erotikus grafika). Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 15×26 cm
2470012
10039
406
26000
Breznay András (1963-): Kalappróba. Akvarell, tus, papír, jelzett. Paszpartuban, hátoldalán autográf felirattal. 39,5×54,5 cm
2506172
10040
406
Breznay József (1916-2012): Kecskék, 1962. Akvarell, kollázs, papír, jelzett, ajánlással. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11×38 cm
2460156
10041
406
14000
Burchard Bélaváry István (1864-1933): Enteriör. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 2505772
10042
406
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Enteriőr. Olaj, karton, jelzett. Sérült üvegezett keretben, 22×27 cm 2486335
10043
406
14000
Chovan Lóránt (1913-2007): Portré. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 52,5×37 cm
2508189
10044
406
Robert Combas (1957-): Salon Etboite á cons 1985. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb gyűrődésekkel, 37,5x28 cm
2294572
10045
406
60000
Csáji Attila (1939-): Az időtlenség virágai, 2014. Lézer szuperpozíciós grafika, papír. Jelzett és számozott (9/10) a hátoldalán. 26,5x67,5 cm
2077226
10046
406
30000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
2505955
10047
406
28000
Csavlek András (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF