DH jelzéssel: Színes kép. Olaj, papír. Hátoldalán Dési Huber István ne... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/DH-jelzessel-Szines-kep-Olaj-papir-Hatoldalan-Desi-Huber-Istvan-nevevel-feliratozott-K~II2477118
2477118
10429
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: DH jelzéssel: Színes kép. Olaj, papír. Hátoldalán Dési Huber István nevével feliratozott. Kissé sérült keretben. 52,5x34,5 cm
: pelikán_kristóf