10661.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Népi ornamentika. Olaj, falemez. HCs monogrammal. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. 32,5x39,5 cm