10658.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 16x22 cm