Jelzés nélkül: cirkusz. akvarell, ceruza, papír. 14x15 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-cirkusz-akvarell-ceruza-papir-14x15-cm~II2506436
2506436
10648
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: cirkusz. akvarell, ceruza, papír. 14x15 cm
: bk