10471.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Koppány 1957 jelzéssel: Folyam. Olaj, rétegelt falemez. 20x36 cm Sérült. Kopott fakeretben.