10472.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm