10474.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,24 EUR, 18,57 USD
Kovács jelzéssel: Jézus. Olaj, falemez. Sérült fa keretben. 46x33,5 cm