10605.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, javított keretben. 34×26 cm