10616.
406. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi utca. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 35x49,5 cm