Drucksachen Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2402733
14033
406
Printed Materials
1898-1942 Elemi iskolai értesítő és rendszabályzat I. osztályos tanuló részére az 1898-1899. iskolai évről + Budai Zeneakadémia zeneiskolája ellenőrző- és leckekönyv az 1941-1942. tanévre, felvételi lappal
2512765
14034
406
Printed Materials
Ország-Világ Almanach 1899. Az Ország-Világ karácsonyi ajándéka. Bp., 1899, Országos Irodalmi Rt., 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, szövegközi képekkel, szecessziós könyvdíszekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, laza fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal. 2509231
14035
406
Printed Materials
cca 1900 Ansichten von Konstatntinopel, Konstantinápoly nevezetességeit bemutató album 2141551
14036
406
Printed Materials
2508220
14037
406
Printed Materials
cca 1900 Kalapos hölgy portréja. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Az angol "The Studio" művészeti folyóiratból. Üvegezett fa keretben. 28×19,5 cm
2376582
14038
406
Printed Materials
cca 1900 A Divatos hajviselet. Női frizurákat bemutató tábla 24x34 cm 2282329
14039
406
Printed Materials
2511208
14040
406
Printed Materials
cca 1900-1910 Nagyméretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm
2510083
14041
406
Printed Materials
1904 The Studio c. művészeti lap teljes évfolyama egészvászon kötésben. 1765352
14042
406
Printed Materials
cca 1905 Album von Frankfurt a. M.. Berlin. cca. 1905. Globus Verlag. With 23 images. 36x28 cm
2509578
14043
406
Printed Materials
1905 Győr, Dunántúli Hírlap - Független Keresztény Politikai Lap XIII. évfolyamának 54. száma, reklámokkal, hirdetésekkel
2510096
14044
406
Printed Materials
1906 Kassa, "Egyről-másról" felolvasta a kassai Szent Imre-körben Dr. Bálint Béla, sok-sok kifogással a fiatalok illeméről, kártyaszenvedélyről, stb., 23 p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF