Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2513444
11705
406
Flea Market
Kis barkácskészlet vegyes eszközökkel 2513439
11706
406
4200
Flea Market
2513400
11707
406
5500
Flea Market
BMW autós kazettás magnó, nem kipróbált, 18,5x6x17,5 cm
2513385
11708
406
Flea Market
Retró lemezárugyári kutyaház persely, alsó ajtaja hiányzik, 12,5x7x8 cm 2513398
11709
406
Flea Market
Kis zománcozott konyhai készlet (Bonyhád, Budafok, Jászkisér), 3 db, sérülésekkel 2510664
11710
406
Flea Market
Nádasdy Ferenc u. 17-27 feliratos zománcozott fém tábla, felső sarkaiban sérült, 20x50 cm 2510678
11711
406
Flea Market
"Veszélyes hulladék Metidathion" feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm 2510694
11712
406
Flea Market
"Veszélyes hulladék V2O5" feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm 2510697
11713
406
Flea Market
"Veszélyes hulladék Raschiggyűrű" feliratos zománcozott fém tábla, foltos, bal szélén sérült, 24x39,5 cm
2510778
11714
406
Flea Market
Oszcillométer (vérnyomásmérő), francia, 1930 körül, vezetéke sérült, dobozban 2492773
11715
406
Flea Market
Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm
2492750
11716
406
Flea Market
Fali fa szekrényke, réz borítással, rózsa dísszel polcok nélkül. 40x20x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF