Ezüstözött asztali öngyújtó. Kopott. Jelzett: Ronson Qeen Anne Trade M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Ezustozott-asztali-ongyujto-Kopott-Jelzett-Ronson-Qeen-Anne-Trade-Mark-made-in-England-m-~II2504204
2504204
12093
406
Flea Market
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: Ezüstözött asztali öngyújtó. Kopott. Jelzett: Ronson Qeen Anne Trade Mark made in England. m: 7 cm
: karap_norbert