11842. 406. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Fonó asszony, keleti stílusú zománckép, jelzés nélkül, keretben, kisebb kopásnyomokkal, 24,5x21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf