11723. 406. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Orientális, négy lábon álló fém kanna fedéllel, gazdag trébelt ornamentikával díszített, alján jelzett, kopott, apró sérülésekkel, m: 22 cm,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert