11843. 406. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf