Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2450580
30605
406
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - II. József tallérja 1782" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP patina 2450576
30606
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Rákóczi György tallérja 1646" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP patina 2450574
30607
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - Báthory Zsigmond tallérja 1589" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP patina 2450734
30608
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - Báthory Gábor tallérja 1620" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 2450729
30609
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - III. Ferdinánd tallérja 1652" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 2450726
30610
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - Ferenc József ifjúkori tallérja 1853" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 2450666
30611
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - Mária Terézia tallérja 1741" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP patina 2450595
30612
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - Bethlen tallér 1611" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 2450581
30613
406
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Lipót tallérja 1662" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,6mm) T:PP 2428339
30614
406
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" Br emlékérem "Nemzetünk forradalmai" kartonlapon tanúsítvánnyal (36mm) T:1- (eredetileg PP)
2422149
30615
406
24000
Numismatik
DN "Örök értékeink / Himnusz" + "Örök értékeink / Szózat" + "Örök értékeink / Nemzeti dal" aranyozott Ag emlékérem szett, fa dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: CSA (3x31,1g/0.999/39mm) T:PP
2411979
30616
406
Numismatik
Anglia DN VIII. Henrik és I. Erzsébet érméjének modern, jelzett másolata, eredeti csomagolásban T:1
England ND modern, marked replica coins from Henry VIII and Elizabeth I in original packaging C:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF