Keramiken Zahl der Lose: 169
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441706
11000
406
38000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Díszváza.
Korongozott kerámia. Fekete alapon írókázott, ill. Türkiz és fehér mázakkal festett ábrázolás. Alsó peremén apró csorbák. Alján jelzett: Gorka Lívia. m: 21:cm
2441694
11001
406
28000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Organikus díszváza Korongozott kerámia. Zöld alapon írókázott, ill. színes mázakkal festett Organikus ábrázolás. Peremeken csorbák. Alján jelzett: GL. m: 24 cm
2488352
11002
406
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Türkiz, sárga és fekete, tört fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL. m: 14 cm
2488372
11003
406
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, restaurált. Jelzett: GL Hungary. m: 15 cm
2505540
11004
406
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2468015
11005
406
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2468017
11006
406
36000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
2468019
11007
406
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kendős lány, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
2468023
11008
406
36000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány kaspókkal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm, d:22cm
2451354
11009
406
Art-ceramics
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm
2471672
11010
406
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Éneklő leány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 26cm
2471671
11011
406
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Éneklő leány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 26cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF