Porzellan Zahl der Lose: 243
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505451
11169
406
40000
Zsolnay Török János (1932-1996): Hékás. (csőkutya) Formába öntött, többrétegű, selymes fényű, zöld eozinmázzal borított, savmaratott porcelán. 1960 körül. Alján jelzett: masszába nyomott 3, valamint eozinnal bélyegzett hárompajzsos, öttornyos márkajelzés és Made in Hungary. Zsolnaygyár (Pécsi Porcelángyár), m: 16 cm 2513031
11170
406
50000
Herendi Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 24 cm 2511252
11171
406
60000
Victor Vasarely: Hexa porcelánkép cca 1980. Márkajelzés nélküli porcelán. Paszpartuzva, keretezve. Hibátlan. 16x11 cm
2506063
11172
406
24000
Hollóházi Magyar posta porcelán Holló. Jelzett, hibátlan. 26 cm 2505917
11173
406
38000
Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25 cm
2363387
11174
406
200000
2363346
11175
406
60000
2505912
11176
406
34000
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20cm 2505905
11177
406
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2492923
11178
406
14000
Herendi (1944) Poisson mintás erőleveses csésze. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Kopott. M: 6 cm
2512397
11179
406
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó. Három ágú, két részes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 23 cm 2505781
11180
406
Herendi Viktória és gyümölcs mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 és 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF