11401. 406. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF
0 HUF
Férfi órával, román porcelán figura, kézzel festett biszkvit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras