11398. 406. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 800 HUF
0 HUF
Limoges virágmintás porcelán tálka és fajansz virágos tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 17×11 és 12×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert