17471.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Ambrus Géza: Megbomlott a világ. Bp., é.n., Stílus. Kiadói félvászon-kötés, sérült, szétvált kiadói papírborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.