17546.
407. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Két kötet papír védőborítóval, mely enyhén sérült