3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Grosz Ernő: Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 223 p. + 16 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.