Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2506708
10661
407
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Álmodozó. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 cm 2506629
10662
407
Ex libris - small-graphics
Alfred Soder (1880-1957): Ex libris Karl Robert Schäfer . Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm
2511559
10663
407
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): 8 db erotikus libris Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton Kartonra kasírozva. 17x15 cm 2507110
10664
407
Ex libris - small-graphics
15 db ex libris és kisgrafika, főleg magyar, klf technikák, részben jelzettek 2519821
10665
407
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Magyarország BUÉK 88. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5×8,5 cm 2520618
10666
407
Ex libris - small-graphics
12 db vegyes ex libris, közte egyformák 2518511
10667
407
Ex libris - small-graphics
cca 1910-1920 Vegyes ex libris tétel, kartonokra kasírozva, klisé, papír, jelzések nélkül, 6 db, benne szecessziós darabokkal is, 9x9 cm és 6x5 cm közötti méretben 2518586
10668
407
Ex libris - small-graphics
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): 5 db illusztráció, jelzés nélkül, papír, klisé, kartonra kasírozva, 10x9 cm 1317883
10669
407
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex Libris, Sokáig élj és gyűjts. Klisé, papír, jelzett, 10×10 cm
2516803
10670
407
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 12,5×9 cm
2328674
10671
407
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Klisé, papír, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm 2328646
10672
407
Ex libris - small-graphics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF