10128. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
0 HUF
Jancsek Antal (1907-1985): Ódon utca. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 48,5×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf