10160. 407. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
11
0 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk