Konecsni Zsizsi (1911-2000): Badacsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Konecsni-Zsizsi-1911-2000-Badacsony-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-38x29-cm~II2522096
2522096
10164
407
Beschreibung: Konecsni Zsizsi (1911-2000): Badacsony. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
: karap_norbert